piątek, 20 września, 2024

Polonia deklasuje Jagiellonię, Ursus remisuje, Legia II pauzuje

Polonia Warszawa pewnie wygrała z rezerwami Jagiellonii, hattrickiem popisał się Krystian Pieczara. Czarne Koszule o awans rywalizują z Legionovią, która też wygrała swój mecz. Czarne Koszule tracą do lidera z Legionowa sześć punktów, mają jeden mecz rozegrany mniej.

W dwudziestej trzeciej kolejce III ligi grupy mazowieckiej wygrała Polonia, zremisował Ursus, a mecz Legii II Warszawa został przełożony.  Polonia Warszawa rozbiła Jagiellonię II Białystok 4:0. Świetny mecz rozegrał Krystian Pieczara. W 10 minucie dał prowadzenie zespołowi Czarnych Koszul. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1:0. W 47 minucie znów Pieczara zdobył bramkę na 2:0, a w 59 strzelił trzecią. Wtedy było już jasne, kto wygra spotkanie. W 90 minucie Wojciech Fadecki podwyższył na 4:0. Polonia Warszawa jest wiceliderem mazowieckiej grupy III ligi. Traci do prowadzącej Legionovii sześć punktów. Zespół z Legionowa ma o jeden mecz rozegrany więcej.

W sobotę Legionovia wygrała z Sokołem Aleksandrów Łódzki 2:0. Ursus Warszawa zremisował 1:1 z Wissą Szczucin. Mecz Legii II Warszawa i Broni Radom w Radomiu został przełożony z powodu remontu murawy. Polonia zajmuje miejsce drugie, z 44 punktami. Traci do Legionovii sześć punktów. Ma jeden mecz zaległy. Legia II Warszawa zajmuje piąte miejsce, zdobyła 36 punktów, ma dwa mecze zaległe. Ursus zajmuje jedenaste miejsce, zdobył 30 punktów. W niedzielę, 3 kwietnia Legia II Warszawa zagra z Pelikanem Łowicz. Ursus z Unią Skierniewice. Polonia na wyjeździe zmierzy się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.