czwartek, 24 października, 2024

Osiem bramek w spotkaniu Legii. 4:4 na ciężkim terenie

Legioniści zremisowali w swoim trzecim meczu w Ekstraklasie futsalu 4:4 z Eurobusem Przemyśl. Z siedmioma punktami zajmują piąte miejsce w tabeli.

Legioniści zaczęli od prowadzenia. W 13. i 22. minucie Davidson pokonał bramkarza Eurobusa. Z kolei w 28 minucie bramki dla gospodarzy zdobyli Jarosław Łebid i Kamil Bała. W 31 minucie Nuno Chuva dał prowadzenie 3:2 dla Legii, jednak Eryk Kiełbasa wyrównał, a Mateusz Wanat wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 4:3. Gościom udało się wyrównać, bramkę zdobył w 37 minucie Rui Pinto. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie. Po trzech kolejkach Legia Warszawa z 7 punktami zajmuje piąte miejsce w tabeli futsalowej Ekstraklasy. Drugi warszawski zespół, AZS UW Wilanów Warszawa przegrał aż 1:5 z liderem, Piastem Gliwice. Z czterem punktami zajmuje siódme miejsce. W sobotę, 30 września Legia podejmie zespół We-Met Futsal Club Kamienica Królewska, a AZS UW Wilanów zagra w Lesznie z miejscowym Futsalem. Oba spotkania rozpoczną się w sobotę, o godzinie 18.00.