czwartek, 25 lipca, 2024

Zderzyły się ciężarówki, stanęły w ogniu. Są OFIARY ŚMIERTELNE, Tragedia pod Grójcem

 W miejscowości Przęsławice na Drodze Krajowej nr 50 zderzyły się dwie ciężarówki, pojazdy zapaliły się. Dwie osoby zginęły na miejscu.

Do zdarzenia doszło nad ranem, 31 października, na DK 50 w miejscowości Przęsławice. Zderzyły się dwa samochody ciężarowe, w tym jedna cysterna wioząca, jak poinformowała straż pożarna, produkty węglopochodne. Po zderzeniu pojazdy stanęły w ogniu. Na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie ratunkowe. Mazowiecka policja informowała, że trwa akcja gaśnicza, drogą nie można przejechać w obu kierunkach. Więcej informacji podawała na Facebooku straż pożarn. „Zderzenie dwóch samochodów ciężarowych a w następstwie ich pożar w tym cysterna (produkty węglopochodne). Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby. Trasa numer 50 w obu kierunkach jest zablokowana” – informowali strażacy. „Na miejscu akcji pracuje łącznie:
12 samochodów pożarniczych (Grupa Operacyjna MKW PSP Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie, JRG Grójec x3, OSP KONIE, Ochotnicza Straż Pożarna w Przęsławicach, Osp Wilczoruda, OSP Kruszew, Ochotnicza Straż Pożarna w Belsku Dużym, OSP Lewiczyn, OSP KSRG Chynów, Ochotnicza Straż Pożarna w Ciechlinie)” – czytamy we wpisie Komendy Powiatowej PSP Grójec. Niestety, zginęły dwie osoby. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Służby informowały, że utrudnienia potrwają do południa. Trwa ustalanie okoliczności i dokładnych przyczyn zdarzenia.

(źródło: FB, X, PSP, policja)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img