czwartek, 20 czerwca, 2024

XV Święto Saskiej Kępy. Zamkną Francuską

„Blisko siebie” to tegoroczne hasło Święta Saskiej Kępy. Impreza na ulicy Francuskiej odbędzie się już po raz piętnasty. Będą utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy zamkną ulicę Francuską na odcinku między rondem Waszyngtona i ulicą Zwycięzców. Objazdami pojadą autobusy komunikacji miejskiej. Utrudnienia potrwają przez całą sobotę, do niedzieli w południe.

W sobotę, 27 maja, pod hasłem „Blisko siebie” odbędzie się już XV edycja Święta Saskiej Kępy – informuje Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

Już w piątek, 26 maja od godziny 18.00 kierowcy nie pojadą ulicą Francuską na odcinku między rondem J. Waszyngtona a ulicą Zwycięzców. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego na stronie WTP, objazdami pojadą autobusy linii 117, 138, 146 i 147. Linie 117 i 146 od ronda J. Waszyngtona pojadą trasą: al. J. Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Paryska, dalej trasami podstawowymi. 138 od ronda J. Waszyngtona pojedzie trasą: al. J. Waszyngtona – Saska – Zwycięzców – Wał Miedzeszyński i dalej trasą podstawową. Z kolei linia 147 od ronda J. Waszyngtona pojedzie trasą: al. J. Waszyngtona – Saska – Egipska i dalej trasą podstawową. Drogowcy ponownie otworzą ulicę Francuską dla ruchu w niedzielę około godziny 12.00. Autobusy wrócą na trasy podstawowe. Jak informuje ZTM w trakcie trwania objazdów nie będą funkcjonowały niektóre przystanki. Francuska 01, 02 i Pl. Przymierza 02.

(źródło: ZTM Warszawa)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img