niedziela, 16 czerwca, 2024

SZOK! Toksyczne chemikalia pod Warszawą!

Policjanci odkryli dwa składowiska odpadów chemicznych pod Warszawą.

Jak podaje Komenda Stołeczna Policji, policjanci z Konstancina- Jeziorny realizując zupełnie inną sprawę w miejscowości Habdzin ujawnili składowisko odpadów chemicznych. Na terenie działki składowane jest 87 pojemników 1000 i

fot. policja

200 litrowych z chemikaliami. Wcześniej policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Piaseczna, weszli na teren gospodarstwa pod Prażmowem. Tu jak wynika z policyjnych ustaleń zwieziono 2 000 beczek. Każda z zawartością około 1000 litrów nieznanej substancji. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury rejonowej w Piasecznie ustalają skąd i przez kogo odpady trafiły w te miejsca.

Osoby posiadające wiedzę w tej sprawie prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 47 72 45 213 lub z komisariatem policji w Konstancinie- Jeziornie tel. 47 72 45 861 – informuje policja.

Policjanci apelują do mieszkańców, by wynajmując pomieszczenia gospodarcze, czy też działkę zapoznali się z dokumentacją dotyczącą działalności gospodarczej najemcy, czy też w jakim celu i przeznaczeniu ma służyć wynajem.

(źródło: policja)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img