piątek, 24 maja, 2024

Uwaga! Zaginęła kobieta. Rozpoznajesz ją?

Marita Pikor, mieszkała w Piasecznie, pochodzi z Rzeszowa. Od stycznia nie ma z nią kontaktu. Policja prosi o kontakt każdego, kto ma jakąkolwiek wiedzę na temat zaginionej.

fot. policja.pl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionej 43-letniej Marity Pikor, ostatnio zamieszkałej w Piasecznie. Zaginiona od kilkunastu lat mieszkała w Warszawie, a ostatnio w Piasecznie. Utrzymywała stały telefoniczny kontakt z rodziną, z którą ostatni raz kontaktowała się 21 stycznia 2020 r. za pośrednictwem skype. Od tamtej pory, do chwili obecnej, nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona Marita Pikor
Rysopis:
wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie – koloru blond, oczy niebieskie, uszy średnie przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 3224 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.

(źródło: policja.pl)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img