niedziela, 16 czerwca, 2024

Nie żyje sześć osób z Mazowsza, w tym trzy z Warszawy

Sześć kolejnych osób z Mazowsza zmarło w ciągu doby (stan na 22 kwietnia, godz. 16.00) z powodu zakażenia wirusem COVID-2019.

fot. Freeimages.com

Nie żyją trzy kobiety z Warszawy – 69-latka, która zmarła w szpitalu MON przy ulicy Szaserów, 88-latka i 90-latka, obie były hospitalizowane w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie. W szpitalu MSWiA zmarł też 59-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego, który miał chorobę współistniejącą. Na koronawirusa zmarli też dwaj mieszkańcy powiatu radomskiego – 82-letni mężczyzna, który przebywał w MSS Sp. z o.o. w Radomiu (miał chorobę współistniejącą) oraz 84-letni mężczyzna hospitalizowany w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym, miał chorobę współistniejącą. Od początku epidemii na Mazowszu zmarły 132 osoby (sześć w ciągu ostatniej doby, stan na 22 kwietnia godz. 16). W województwie mazowieckim potwierdzono 2098 przypadków zakażenia koronawirusem, w ciągu ostatniej doby (stan na środę 22 kwietnia na godzinę 16) potwierdzono 39 zakażeń.

Potwierdzone zachorowania na COVID-19 z ostatniej doby raportowania to 39 osób obu płci wykazane w powiatach: białobrzeski (2), grodziski (4), grójecki (1), kozienicki (2), legionowski (1), nowodworski (1), piaseczyński (2), pruszkowski (1), radomski (5), siedlecki (3), m.st. Warszawa (13), wołomiński (1), zwoleński (2), żyrardowski (1).

Od początku raportowania nie potwierdzono przypadków zachorowania w powiecie Sokołów Podlaski, Żuromin – wynika z danych Warszawskie Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
(źródło: WSSE Warszawa)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img