środa, 12 czerwca, 2024

Zamkną skrzyżowanie Płockiej i Górczewskiej

Już od soboty 14 marca w związku z pracami drogowymi zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie Płockiej i Górczewskiej – podał Zarząd Dróg Miejskich. Będą duże zmiany w komunikacji miejskiej.

fot. ZDM

Jak podał w komunikacie ZDM, wyłączone z ruchu zostanie całe skrzyżowanie z ul. Płocką oraz fragment ul. Górczewskiej do Działdowskiej. Zmienią się trasy autobusów linii: 102, 103, 136, 520, N45 i N95. Uruchomiona zostanie linia zastępcza Z-2.

Autobusy linii 102 pojadą objazdem ulicami Wolską i Karolkową. Autobusy linii 103 w kierunku Metra Młociny pojadą ulicami: Wolską, Młynarską i Obozową, a w kierunku Dworca Zachodniego – Żytnią, Młynarską i Wolską. Autobusy linii 136 pojadą ulicami: Płocką, Wolską, Skierniewicką i M. Kasprzaka, a linii 520 zawrócą na wysokości ul. Działdowskiej i zatrzymają się na przystanku Płocka-Szpital – czytamy w komunikacie.  Linie nocne N45 i N95 w kierunku Dworca Centralnego pojadą Obozową, Młynarską i Wolską. Zastępcza linia Z-2, pojedzie trasą: Młynów – Płocka – Żytnia – Młynarska – Wolska – zawrotka na skrzyżowaniu z ul. Płocką – Wolska – Młynarska – Obozowa – Płocka – Młynów. 

(źródło: ZDM, link TUTAJ)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img