niedziela, 16 czerwca, 2024

Praga Płd: Odwołane WSZYSTKIE wydarzenia

W związku z koronawirusem Urząd Dzielnicy Praga Południe poinformował o odwołaniu wszystkich wydarzeń, imprez, zamknięciu basenów i siłowni. 

fot. Adrian Grycuk/Wikipedia Adrian Grycuk [CC BY-SA 3.0 PL (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)]
W Warszawie i całej Polsce w związku z epidemią koronawirusa odwołano masowe imprezy, zamknięto szkoły, przedszkola i uczelnie. Urząd Praga Południe poinformował o odwołaniu wszelkich wydarzeń i imprez.

Informujemy, że w związku ze stanem sanitarno-epidemiologicznym na terenie m.st. Warszawy oraz prewencyjnymi działaniami, podjętymi przez Urząd m.st. Warszawy, na terenie dzielnicy Praga-Południe zawieszone zostają do odwołania wszystkie wydarzenia.

Ww. odwołanie wydarzeń obejmuje:

wydarzenia kulturalne
imprezy sportowe
zebrania i zajęcia kulturalne oraz sportowe
których organizatorem jest m.st. Warszawa lub jednostki nadzorowane i podległe miastu.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z decyzją Prezydenta m.st. Warszawy z dniem 12 marca 2020 r. zostają zamknięte do odwołania wszystkie pływalnie, sauny oraz siłownie, których zarządcą jest miasto.

Decyzją Prezesa Rady Ministrów od 16 marca 2020 r. na okres 14 dni zostają zamknięte wszystkie placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, ogniska pracy pozaszkolnej oraz inne niewymienione placówki) a także szkoły wyższe.

Powyższe działania podyktowane są przede wszystkim troską o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy.

– czytamy w komunikacie Urzędu Dzielnicy Praga Południe. 

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img