piątek, 24 maja, 2024

Paraliż w porannym szczycie. Po wypadku na Targowej

Istny horror przeżyli kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej w czwartkowy poranek przemieszczający się ulicami Pragi. Na skrzyżowaniu Targowej z al. Solidarności doszło do wypadki. Zderzyły się dostawczak z osobówką. Zablokowany był ruch aut i tramwajów. 

fot. pixabay

Do zdarzenia doszło około godziny 6 rano. Samochód dostawczy zderzył się z osobowym. Na miejscu pojawiły się Straż Pożarna, policja, pogotowie ratunkowe. Jedna osoba trafiła do szpitala. Przez ponad godzinę były spore utrudnienia w ruchu. Zablokowany był ruch samochodów,. a tramwaje zostały puszczone objazdami. Jak podał Warszawski Transport Publiczny, po wypadku tramwaje jeździły następującymi trasami: 

– linie – 13, 26 kierunek: Kawęczyńska-Bazylika, Wiatraczna: … – al. „Solidarności” – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – Środkowa – CZYNSZOWA,

– 13, 26 kierunek Cm. Wolski, Koło: … – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – zawrotka na Ratuszowej-Zoo – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – al. „Solidarności” i dalej swoją trasą.

– linia 3 – podział na dwie relacje: ANNOPOL – … – 11 Listopada – Targowa – Ratuszowa – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO i GOCŁAWEK – … – Targowa – Kijowska – DW. WSCHODNI (KIJOWSKA)

– linia 6 kierunek Gocławek: … – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO,

– linia 25 kierunek Banacha: … – Targowa – al. „Solidarności” – Okopowa – Towarowa – Grójecka – …

– linia 28 kierunek Dw. Wschodni (Kijowska): … – Jagiellońska – RATUSZOWA-ZOO.

Przed godziną 8 sytuacja wróciła do normy. 

(źródło: wł, WTP)

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img