środa, 12 czerwca, 2024

Znęcał się nad rodziną, policjantów powitał nożem!

49-letni mieszkaniec Bemowa znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną i dziećmi. Na policjantów, którzy przybyli na interwencję czekał z nożem. Mężczyzna został już zatrzymany, sąd aresztował go na trzy miesiące. 

fot. policja zdj. ilustr.

Mieszkanka Bemowa nie ma lekkiego życia. Jak opowiedziała policjantom,  mąż regularnie znęca się nad nią i nad dziećmi, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Bardzo często wszczyna awantury, podczas których używa słów wulgarnych pod ich adresem, popycha i szarpie.

W końcu miarka się przebrała, maltretowana kobieta wezwała policję. Jak podaje policja, około godziny 20 mundurowi z Bemowa zostali skierowani na interwencję w związku ze zgłoszeniem awantury domowej. Na miejscu agresywny 49-latek czekał na policjantów z nożem. Funkcjonariusze szybko obezwładnili mężczyznę – relacjonuje Komenda  Stołeczna Policji. 

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. W komisariacie policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd aresztował 49-latka na trzy miesiące.

(źródło: Policja) 

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img