niedziela, 16 czerwca, 2024

Krwawy mord na Pradze. Zabił żonę, malutkie dziecko. A potem się powiesił

Zbrodnia na Pradze Północ! W mieszkaniu kamienicy przy ulicy Tarchomińskiej znaleziono ciało kobiety i jej sześcioletniego dziecka. Mąż kobiety też nie żyje. 

fot.freeimages.com zdj. ilustr.

Makabryczne odkrycie przy Tarchomińskiej. Jak podał „Super Express”, nie żyje Sara i jej sześcioletni synek. Policja, która znalazła ciała potwierdziła, że doszło do działania osób trzecich. Okazało się, że sprawcą był najprawdopodobniej partner kobiety. Mężczyzna miał zabić Sarę i jej synka, potem wyjechać do rodzinnej miejscowości. Tam znaleziono ciało prawdopodobnego zabójcy. Mężczyzna targnął się na swoje życie. 

Jak podał „Super Express” w małżeństwie nie działo się dobrze. Często dochodziło do awantur. Chłopiec nie był synem mężczyzny. Zdaniem cytowanych przez SE sąsiadów, małżeństwo nie utrzymywało kontaktów z sąsiadami, natomiast głośne kłótnie miały miejsce prawie codziennie. 

Jak podaje tabloid, już po zabiciu rodziny sprawca miał powiedzieć „zrobiłem coś złego, usłyszysz o mnie w telewizji”. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga. 

(Źródło: „Super Express”) 

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img