czwartek, 20 czerwca, 2024

UWAGA! Policja poszukuje zaginionej Aleksandry Bokus

Zaginona Aleksandra Bokus fot. arh. źródło policja

Policjanci z Bemowa i Woli poszukują zaginionej 25-letniej Aleksandry Bokus. Kobieta 15 stycznia br. roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z komendy przy ul. Raginisa 4 tel. (22) 603 25-80 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Warszawa Bemowo wraz z wolskimi policjantami prowadzą poszukiwania 25-letniej Aleksandry Bokus.

Kobieta ma ok. 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy blond farbowane. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę czarną pikowaną, buty sportowe zielone i miała szarą sukienkę do kolan.

Zaginiona 15 (środa) stycznia br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciach.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami komisariatu przy ul. Raginisa 4, tel (22) 603-25-80, tel. dyżurny ul. Żytnia 36 (22) 603-94-50 całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

REKLAMA

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

WIĘCEJ

WIĘCEJ W TELEGRAFIE

- Advertisement -spot_img