Vadis jednak nie zagra w Rosji! Opera mydlana trwa w najlepsze…

Jeśli ktoś myślał, że wczorajsze informacje na temat sprzedaży Vadisa Odjidji Ofoe do FK Krasnodar kończą serial pod tytułem „transfer Vadisa” był w grubym błędzie. We wtorek okazało się, że Belg jednak nie zagra w Rosji i wraca do Legii. Tymczasowo, bo najpewniej niebawem trafi do topowej ligi w Europie. 

Vadis Odjidja Ofoe fot. By Mooi is de wereld (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

Vadis Odjidja Ofoe nie zagra w FK Krasnodar – poinformowali we wtorek menadżerowie piłkarza. Najlepszy obcokrajowiec polskiej ligi nie będzie też jednak grał w Legii. Jak poinformował na Twitterze dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski wkrótce na stole ma pojawić się oferta z lig top 5 w Europie.

Jak z kolei przypomina „Przegląd Sportowy”, Legia chciała za wszelką cenę zatrzymać swoją gwiazdę. Vadisowi proponowano milion euro rocznie i dodatkowe bonusy w przypadku gry w Lidze Mistrzów. Zawodnik jest jednak zdecydowany na odejście z klubu.

Legia odrzuciła ofertę Olympiakosu Pireus – władze klubu uznały, że 2,5 miliona euro to stanowczo za mało.  W poniedziałek pojawiła się informacja, że piłkarz zagra w rosyjskim FK Krasnodar, a klub zapłaci Legii o milion więcej niż proponowali Grecy. Dzień później okazało się, że Vadis odrzucił ofertę, gdyż „nie czuł się komfortowo.

(źródło: „Przegląd Sportowy”)

Dodaj komentarz