Mokotów: pechowy złodziej zgubił… telefon podczas włamania

Konflikt z prawem nie popłaca. Przekona się o tym mężczyna, któy na ogródkach działkowych włamał się do altanki i ukradł wiertarkę. Na miejscu przestępstwa zostawił jednak… telefon. Wpadł w ręce policji.

Jak donosi policja funkcjonariusze z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zostali wezwani przez pokrzywdzoną na teren jednego z ogródków działkowych. Kobieta zgłaszała włamanie do altanki i kradzież wiertarki wartej 700 zł.

Mundurowi sprawdzili dokładnie miejsce przestępstwa. W pobliżu wybitego okna znaleźli telefon komórkowy. Podejrzewając, że należy on do włamywacza, sprawdzili jego zawartość. Okazało się, że 24-latek ma tam swoje „selfie”. Patrolowcy szybko skojarzyli, że mogą znać mężczyznę, gdyż legitymowali go kilka dni wcześniej na jednej z ulic Mokotowa. Na swoim koncie miał już kradzieże.

Podczas patrolu policjanci dostrzegli Adriana W. Mężczyzna potwierdził, że to jego telefon i przyznał się do włamania. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – informuje policja.  Usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

(źródło: policja)

fot. policja

One Comment on “Mokotów: pechowy złodziej zgubił… telefon podczas włamania

Dodaj komentarz