Niespełnione obietnice. Lista coraz dłuższa (KOMENTARZ)

Rafał Trzaskowski w czasie kampanii wyborczej fot. @trzaskowski

Lista obietnic, których nie spełnił Rafał Trzaskowski robi się wyjątkowo długa. O sprawie Skry Warszawa pisaliśmy wielokrotnie. Przed wyborami miał być remont obiektu. Po wyborach szanse na realizację zapowiedzi stopniały, a mistrzyni Anita Włodarczyk zrezygnowała z reprezentowania Skry. Teraz jest problem z wyprawką dla malucha, wcześniej zamieszanie z bonifikatami. Inny problem mają licealiści, którzy prawdopodobnie nie skorzystają z darmowych przejazdów komunikacją miejską, choć w kampanii Rafał Trzaskowski im to zapewniał.
„Zdajemy sobie sprawę, że wydatek na komunikację publiczną często jest dosyć sporą pozycją w budżecie rodziny. Stąd nasza deklaracja, że takie darmowe karty miejskie, również obejmą w czasie przyszłej kadencji, wszystkich uczniów szkół średnich w Warszawie – mówił Trzaskowski w kampanii wyborczej
Teraz jednak jego rzecznik Kamil Dąbrowa dopytywany o realizację obietnicy unika precyzyjnych stwierdzeń. Lista niespełnionych obietnic nowego prezydenta staje się coraz dłuższa.
Łucja Czechowska

Dodaj komentarz