Niezależna.pl: Zniszczone plakaty marszu za życiem w Warszawie

„Aborcja jest ok” – takie skandaliczne napisy zamieścili nieznani sprawcy na plakatach promujących Narodowy Marsz Życia – poinformował w czwartek portal Niezależna.pl.

fot. Facebook.com

Portal zamieścił zdjęcia zniszczonych plakatów na ulicy Madalińskiego na Mokotowie. Nieznani sprawcy dokleili do plakatów napis „aborcja jest ok” oraz zamazali napis „Narodowy”.

Narodowy Marsz Życia przejdzie ulicami Warszawy w niedzielę, 24 marca. Rozpocznie się o godzinie 13.30, na pl. Zamkowym. Wcześniej Msza Św. o godzinie 12.00 w kościele Św. Anny.
W trakcie Narodowego Marszu Życia chcemy przede wszystkim dać wyraz naszym marzeniom, nadziejom, ale także determinacji. Marzeniom o lepszym świecie beż zabijania, także tych jeszcze nienarodzonych, bez przemocy i nienawiści. Nadziejom, że jest to możliwe tu i teraz, chociaż na pewno nie wszystko od razu. I determinacji, że mimo obojętności bezczynności z jednej strony i nieskrywanej oraz coraz bardziej agresywnej wrogości z drugiej, będziemy działać na rzecz tego wielkiego dobra społecznego, które św. Jan Paweł II nazwał cywilizacją życia.
Będziemy w trakcie Marszu przypominali dlaczego prawo do życia, od poczęcia do naturalnej śmierci, jest tak ważne, dlaczego tak ważna jest ochrona i wsparcie dla naturalnej rodziny, dlaczego tak istotne są prawa rodziców do decydowania o wychowaniu swoich dzieci

czytamy na FB organizatorów. Jak widać idea marszu nie spotkała się z akceptacją zwolenników zabijania nienarodzonych dzieci.

(źródło: Niezależna.pl, Facebook.com)

Dodaj komentarz