Skowron: Chętnie bym popatrzył

fot. arch.

Rozkraczył się tramwaj różnorodności, ale pojawiają się kolejne pomysły nowych władz miasta na otwarcie warszawiaków na zmiany obyczajowe. Wśród nich „nowoczesna” edukacja w szkole dotycząca seksualności człowieka.
Nie chce mi się wierzyć, że Rafał Trzaskowski spodziewał się, że miałoby to sięgać aż tak głęboko i objąć nawet małe dzieci. Jeżeli tak, to nie mam z kolei wątpliwości, że jeżeli jakiś „seksedukator” zechce rozmawiać z 6-7-letnim dzieckiem o seksie, to wkurzeni rodzice z miejsca zakończą tę nową rewolucję Platformy w szkołach.
Edukację zawsze warto zaczynać od siebie i od swoich mam dla PO propozycję. Nie tak dawno, po cichu, przyjęliście z powrotem do partii byłego posła Roberta Węgrzyna. Poseł był zapamiętany głównie z tego, że zapytany o związki homoseksualne odparł, że „z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami to chętnie bym popatrzył”.
Proponuje zorganizować posłowi Węgrzynowi jakąś kurację, w ramach której będzie w miarę długo oglądał „tylko z gejami”. I po odbyciu tej kuracji niech nam wszystkim opowie o tym co widział i jak bardzo się do tego przekonał.
Chętnie popatrzę, jak opowiada.

 

Mirosław Skowron jest publicystą, kierownikiem działu Opinie „Super Expressu”

Dodaj komentarz