Mord na właścicielu nepalskiej restauracji. Sprawcy zatrzymani

Nieporozumienia między pracownikami a pracodawcą były przyczyną zbrodni, do jakiej doszło w Legionowie. Zamordowany został 37-letni właściciel działającej  w mieście nepalskiej restauracji. Zatrzymani zostali jego podwładni. 

fot. policja

Jak podaje Komenda Stołeczna Policji, w miniony piątek około 21.00 policjanci z Legionowa zostali powiadomieni o zaginięciu 37-letniego obywatela Nepalu, który zamieszkiwał i pracował na terenie Legionowa. Funkcjonariusze rozpoczęli czynności poszukiwawcze. Następnego dnia przed 9.00 dyżurny legionowskiej komendy otrzymał zgłoszenie telefoniczne, że przy ul. Gen. Roi stoi zaparkowany samochód, a w nim znajduje się ciało mężczyzny.
Policjanci udali się na miejsce zgłoszenia. Jak podaje policja, wykonane czynności w obecności prokuratora i biegłego lekarza medycyny sądowej potwierdziły, że jest to poszukiwany 37-latek. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy wykazał, że mężczyzna został uduszony informuje policja. Podejrzani o zabójstwo zostali zatrzymani. To obcokrajowcy, obywatele Indii, którzy byli pracownikami baru prowadzonego przez ofiarę.
Dwaj obywatele Indii, w wieku 28 i 27 lat usłyszeli zarzut zabójstwa. Jak informuje policja, prawdopodobnie przyczyną zbrodni był konflikt pracowniczy, a zabójstwo planowane było wcześniej. Sąd Rejonowy w Legionowie aresztował podejrzanych na trzy miesiące. Mężczyznom grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

(źródło:  p0licja)

Dodaj komentarz