Świąteczno-noworoczne wydanie gazety Telegraf24. Numer ostatni i… pierwszy!

W najbliższych dniach (od weekendu online, w tygodniu w wersji drukowanej) ukaże się kolejny nr gazety Telegraf 24. Wydanie Grudzień 2018/Styczeń 2019 będzie ostatnim i pierwszym. Ostatnim w roku 2018, pierwszym w 2019. Ale nie tylko. To także koniec pewnego etapu i początek nowego etapu w historii naszego pisma.

Gazeta Telegraf24 ukazuje się od kilku lat. Nasze pismo wydawaliśmy w Warszawie, ale też z wydaniami na województwo świętokrzyskie. Byliśmy redakcją miesięcznika, dwutygodnika, przez krótki czas nawet tygodnika. Potem pismo ukazywało się nieregularnie, a od lipca do października 2018  – znów jako miesięcznik, z tym, że obok tekstów praskich ukazywał się też dodatek w Ursusie. Pismo na przestrzeni lat zachowywało jednak swój charakter – medium konserwatywnego, ale otwartego na dyskusję i niezależnego od polityków. To się nie zmieni.

Całkowicie zmienia się natomiast forma wydania gazety. Od połowy stycznia startuje nasz dziennik internetowy – codzienne informacje i publicystyka na stronie www.telegraf24.pl. Co tydzień ukazywać się będzie nasz tygodnik internetowy – w wersji newsletterowej oraz Facebookowej.
Wreszcie wydanie w wersji papierowej – raz w miesiącu, z dodatkami na poszczególne dzielnice. Kolejny nr specjalny – styczeń/luty, regularny miesięcznik od 1 marca. W zupełnie nowym kształcie i formule.

A więc najbliższe wydanie jest ostatnim wydaniem w starej wersji i zapowiedzią nowej.

W numerze:
Wywiad z biskupem Romualdem Kamińskim, ordynariuszem diecezji warszawsko-praskiej
Polityczne podsumowanie roku
Publicyści: Harczuk, Płużański, Skowron
Materiały o aferze reprywatyzacyjnej
Kultura
Sport
Dodatek Telegraf w Ursusie
Dodatek Telegraf na Pradze

(Redakcja Telegraf24)

Dodaj komentarz