Weekendowe remonty na ulicach Warszawy

Od piątkowego wieczora do poniedziałku rano drogowcy zaplanowali remonty na kilku warszawskich ulicach. Zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Strąkowej od ulicy Pola do U. Znanej. Wymieniana będzie nawierzchnia. Podobnie będzie na ul. K0łowej na Targówku. W obu przypadkach będą zmiany w komunikacji.

fot. zdm

Od 16 listopada (piątek) od godz. 22 do 19 listopada (poniedziałek) do godz. 5 zamknięty dla ruchu będzie odcinek ul. Strąkowej od ul. Pola do Znanej. Trasy zmienią autobusy linii 129, 155 i 167. Na miejscu wymieniana będzie nawierzchnia. Objazd zostanie poprowadzony ulicami W. Pola – Człuchowska – Znana. Na czas robót na ul. Znanej zostaną wprowadzone dwa kierunki ruchu. Zmienią się trasy linii autobusowych. 129 zostanie skrócona do pl. Kasztelańskiego, 155 dojedzie ul. Jana Olbrachta do przystanku Znana, a linia 167 dotrze do przystanku Redutowa.

W weekend, 16–18 listopada, nową nawierzchnię otrzyma jezdnia ul. Kołowej na Targówku. Szybkie remonty przejdą także ulice Jórskiego, Strąkowa. Na ulicy Obozowej i przy pętli PKP Służewiec będą pracowali tramwajarze – informuje Zarząd Transportu Miejskiego. Będą zmiany kursowaniu komunikacji miejskiej – ostrzega. Pełna lista utrudnień dostępna jest na stronie ZTM.
(źródło: ZTM)

Dodaj komentarz