Wykrwawił się na ul. Przy Agorze. Po kilku dniach jego zabójca został złapany

Ta sprawa kilka dni temu zszokowała mieszkańców Bielan. Przy Agorze ciężko raniony został mężczyzna, leżał w kałuży krwi. Niestety – pomimo udzielonej pomocy medycznej zmarł. Teraz policjanci zatrzymali 37-latka, podejrzanego o zabójstwo.

fot. policja

Policjanci z Bielan kilka dni temu zostali poinformowani, że na ulicy Przy Agorze, na chodniku leży ranny mężczyzna. Pod wskazany adres natychmiast wysłano policyjną załogę. Funkcjonariusze na miejscu zastali rannego mężczyznę, któremu chwilę wcześniej pomocy udzielało pogotowie ratunkowe. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala, gdzie w wyniku obrażeń zmarł. O zdarzeniu powiadomiono prokuratora rejonowego. Jak informuje policja, do pracy przystąpiła grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz dokonała jego szczegółowych oględzin.

W tym samym czasie policjanci ustalali osoby, które mogły mieć związek z przestępstwem, przesłuchiwali świadków i weryfikowali spływające na bieżąco informacje. Funkcjonariusze ustalili, że bezpośredni związek z tym zdarzeniem mógł mieć Piotr H. Bielańscy policjanci zatrzymali 37-latka i osadzili w policyjnym areszcie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutu zabójstwa. Wobec Piotra H. sąd, na wniosek prokuratury, zastosował 3-miesięczny tymczasowy areszt. Za zbrodnię zabójstwa grozi dożywotnie więzienie.

(źródło: policja)

fot. Policja

Dodaj komentarz