Po wielkiej awarii koniec utrudnień w al. Waszyngtona

Od soboty, 27 października, tramwaje linii 9 i 24 oraz autobusy linii 521 i N24 wracają na swoje podstawowe trasy. Kończy się usuwanie awarii ciepłowniczej – informuje Zarząd Transportu Miejskiego.

fot. ZTM

Na skrzyżowaniu alei J. Waszyngtona i ulicy Grenadierów doszło do awarii, w wyniku której kursujące tu autobusy i tramwaje zostały skierowane na objazdy. Na ulice wyjechała linia zastępcza Z-9.

Objazd dla tramwaje linii 9 i 24, w kierunku centrum, został wytyczony trasą: rondo Wiatraczna – Grochowska – aleja Zieleniecka – rondo J. Waszyngtona i dalej swoimi trasami, natomiast dla autobusów linii 521 i N24:

521, w kierunku SZCZĘŚLIWICE: FALENICA – … – rondo Wiatraczna – Grochowska – Międzyborska – aleja J. Waszyngtona – … – SZCZĘŚLIWICE,

N24, w kierunku DW. CENTRALNY: REMBERTOW-AKADEMIA – … – rondo Wiatraczna – Grochowska – Międzyborska – aleja J. Waszyngtona – … – DW. CENTRALNY,

Pasażerowie mogli skorzystać z zastępczej linii autobusowej Z-9:

RONDO WIATRACZNA – Grochowska – Grenadierów – aleja J. Waszyngtona – RONDO WASZYNGTONA.

Jak podał Zarząd Transportu Miejskiegi, od rana w sobotę 27 października tramwaje linii 9 i 24 oraz autobusy 521 i N24 będą jeździły w obu kierunkach swoimi trasami podstawowymi. Nie będą już kursowały autobusy linii Z-9.

(źródło: ZTM)

Dodaj komentarz