Hindus „zbyt gorliwie” podrywał Polkę. Polacy nie wytrzymali. Awantura na Grochowie!

W poniedziałek wieczorem kilku Polaków wtargnęło do mieszkania na Grochowie i pobiło Hindusa. Jak informuje portal Niezależna.pl, który jako pierwszy opisał sprawę, nie chodziło jednak o tło rasistowskie czy ksenofobiczne ale o… kobietę.

fot. freeimages.com

Jak podaje Niezależna.pl do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 21. Grupa młodych Polaków wtargnęła do mieszkania na Grochowie. Tam przebywało trzech Hindusów. Doszło do awantury, pięści poszły w ruch.  – W wyniku pobicia jeden mężczyzna trafił do szpitala – powiedziała Niezależnej Joanna Węgrzyniak, Oficer Prasowy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII.

Jak podaje Niezależna, pokrzywdzony to cudzoziemiec, a jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie jest za to znana liczba Polaków, którzy wtargnęli do mieszkania, w którym przebywali Hindusi. Zatrzymany został jeden Polak. Sprawę bada prokuratura. Jak podaje Niezależna, wg osób znających sprawę nie chodziło o żadne kwestie ksenofobiczne, czy rasistowskie, poszło o kobietę. Prokuratorzy są oszczędni w udzielaniu informacji na ten tema – podsumowuje Niezależna.pl.

(źródło: Niezależna.pl)

 

Dodaj komentarz