Narciarze mogą wracać na Górkę Szczęśliwicką. Remont stoku zakończony

Od dzisiaj (środa, 10 października) narciarze mogą ponownie korzystać z ośrodka Szczęśliwice. Zakończył się bowiem remont, a nowa mata zjazdowa i instalacja oświetleniowa to tylko niektóre z wprowadzonych zmian na stoku.

um.warszawa.pl

To kolejny etap modernizacji.

„Została wymieniona mata pokrywająca cały stok narciarski, zmodernizowano drewnianą konstrukcję tarasu widokowego oraz górną stację kolei krzesełkowej. Wymienione zostało oświetlenie oraz przeprowadzono renowację i rozbudowę systemu zraszania stoku zjazdowego. W budynku zostały odnowione piwnice, gdzie powstały m.in. toalety i szatnie dla odwiedzających, a także sala konferencyjno–sportowa oraz pomieszczenia magazynowe dla klubów i szkółek narciarskich” – wylicza um.warszawa.pl

– Chcę bardzo podziękować za to, że w ciągu ostatnich dwóch lat udało się zdobyć aż 130 mln zł na inwestycje w duże stołeczne obiekty rekreacyjno-sportowe. Spotykamy się dziś w jednym z tych obiektów – świeżo zmodernizowanej Górce Szczęśliwickiej. Zapraszam serdecznie wszystkich mieszkańców, aby osobiście przetestowali nowe możliwości stoku zjazdowego, na którym można uprawiać narciarstwo i snowboard przez cały rok, bez względu na pogodę i porę roku – mówi Paweł Lech, przewodniczący Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki Rady m.st. Warszawy.

Wykonawcą tej inwestycji jest firma PPHU WEMO-GROUP Mariusz Maligłówka. Za swoją pracę otrzymała wynagrodzenie w wysokości 9 932 534,13 zł brutto.

(źródło um.warszawa.pl)

Dodaj komentarz