W niedzielę mecz Legii z Lechem Poznań. Sa Pinto zapewnia: mamy głód zwycięstwa

W niedzielny wieczór piłkarze Legii Warszawa zmierzą się na Łazienkowskiej z Lechem Poznań. Hit polskiej Ekstraklasy już wywołuje emocje kibiców, a trener stołecznej drużyny Ricardo Sa Pinto zapewnia: „jesteśmy świadomi stawki spotkania, w niedzielę pokażemy wszystko, co najlepsze”.

fot. Football.ua [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0), CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia Commons

Na oficjalnej stronie klubu Legia.com ukazała się krótka relacja z dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem z Lechem Poznań.

– Nie mogę obiecać, że już w meczu z Lechem będzie to Legia, na jakiej mi zależy. W ostatnich tygodniach pracowaliśmy bardzo ciężko. Kilku zawodników było na zgrupowaniach, co utrudniało nam treningi. Teraz pracujemy nad tożsamością zespołu. Pracujemy również nad automatyzmami w grze, a także organizacją gry w defensywie oraz ofensywie. Mamy w sobie głód zwycięstwa. Jesteśmy świadomi stawki spotkania, w niedzielę pokażemy wszystko, co najlepsze. Istotne jest to, aby moi podopieczni czuli odpowiedzialność za wynik. Chciałbym powiedzieć jeszcze jedną rzecz do naszych kibiców. W ostatnim meczu otrzymaliśmy wsparcie, którego potrzebujemy zawsze. Liczę na to, że w najbliższych tygodniach również będziecie z nami i będziecie naszym dwunastym zawodnikiem – apelował trener Legii.

W konferencji udział wziął również Michał Kucharczyk.

– Czuję się bardzo dobrze. Trenerzy zaaplikowali nam w ostatnich tygodniach naprawdę ciężkie treningi. Myślę jednak, że w najbliższym czasie wyjdzie nam to na dobre, a to przełoży się na wyniki – zapewniał.

Legia Warszawa – Lech Poznań, godz. 18:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Dodaj komentarz