Jaki apeluje o wspólny front przeciwko Trzaskowskiemu i „kontynuacji HGW”

Chciałbym zaapelować do wszystkich kandydatów na prezydenta  stolicy, aby dołączyli razem ze mną do wspólnej rady programowej. By w Warszawie nie kontynuowano misji Hanny Gronkiewicz-Waltz – zaapelował Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy. 

fot. twitter Patryk Jaki

Według Patryka Jakiego miasto nie zasługuje na kontynuację polityki HGW. Wiceminister wezwał do sojuszu wszystkich tych, którzy nie chcą tej kontynuacji. – Nawet sama Hanna Gronkiewicz-Waltz przyznała, że w urzędzie działała zorganizowana grupa przestępcza. Czas to ukrócić – powiedział Patryk Jaki na briefingu prasowym. Współpraca kandydatów miałaby polegać na stworzeniu wspólnej rady programowej. Jaki zaprosił swych konkurentów na środę, na godzinę 16.

Przyznał, że są rzeczy w programach rywali, które mu się podobają. U Jana Śpiewaka to pomysł na budowę tanich mieszkań, a u Piotra Ikonowicza wrażliwość społeczna.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października. Jeśli prezydent Warszawy nie zostanie wyłoniony w pierwszej turze, konieczna będzie druga tura głosowania. Odbędzie się ona 4 czerwca.

(Telegraf24)

 

Dodaj komentarz