To ostatni weekend – aby skorzystać z Miejskiego Serwisu Rowerowego

„Miejski Serwis Rowerowy cieszył się dużą popularnością. Od momentu jego uruchomienia skorzystało z niego kilkuset cyklistów” – zapewniają stołeczni urzędnicy. Najbliższy weekend to ostatnia szansa, aby skorzystać z bezpłatnej pomocy specjalistów od jednośladów.

um.warszawa.pl

 

Rowerowy serwis zaczął działać w ostatnią sobotę czerwca.

„Wśród osób, które dotychczas skorzystały z serwisu przeważali panowie. Klienci MSR często korzystali również z nadwiślańskiej ścieżki rekreacyjnej, a rowerem poruszali się kilka razy w tygodniu, także w drodze do pracy. Średni czas obsługi roweru wynosił 20 minut” – podaje serwis um.warszawa.pl

Niestety, to już finisz tej bez wątpienia ciekawej akcji.

„Jeszcze tylko w najbliższy weekend, 25-26 sierpnia, warszawiacy będą mieli szansę by skorzystać z bezpłatnego Miejskiego Serwisu Rowerowego. Mechanicy będą czekali na plaży Poniatówka w godz. 10.00-18.00” – podają urzędnicy.

W Miejskim Serwisie Rowerowym warszawiacy mogą m.in. sprawdzić stan zużycia łańcucha, wyregulować hamulce, skontrolować luz łożysk czy wyczyścić kasety. Mieszkańcy mogą tam również wymienić dętki, zmodyfikować ustawienia zawieszenia w rowerach z amortyzacją czy zamontować akcesoria.

(źródło um.warszawa.pl)

Dodaj komentarz