Mamusia i synek. Złodziejski duet – kradli towar ze sklepów

Natalia K. ma 57 lat. Jej syn skończył 26 „wiosen”. Ten duet doskonale poznali pracownicy stołecznych sklepów. Bo wynosili towar – bez zapłacenia. Gdy policjanci weszli do mieszkania złodziejaszków znaleźli niemal cały magazyn.

policja.waw.pl

„Kilka dni temu policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy interweniowali w związku z kradzieżą sklepową. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że osobami podejrzanymi o kradzież była matka z synem, a ich łupem padły kosmetyki o łącznej wartości ponad 600 złotych. Oboje trafili do policyjnej celi” – podaje serwis policja.waw.pl

policja.waw.pl

W ich w mieszkaniu policjanci znaleźli kosmetyki, torebki, portfele, okulary oraz inne akcesoria różnych marek o łącznej wartości około 22 tysięcy złotych. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu.

policja.waw.pl

Odzyskany przez policjantów towar wróci do sklepów, skąd został skradziony. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz