Remis Legii z Lechią Gdańsk. Kiepski mecz bez bramek i emocji

To nie są dobre tygodnie dla Legii Warszawa. Nie pomogła nawet zmiana trenera – po słabym meczu stołeczni piłkarze na własnym boisku zaledwie bezbramkowo zremisowali z Lechią Gdańsk.

fot. Football.ua [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0), CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0) or GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html)], via Wikimedia Commons

Sobotni mecz na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej rozpoczął się od minuty ciszy – w ten sposób uczczono pamięć generała Zbigniewa Ścibor-Rylskiego, który zmarł w piątek. Kibice oddali również hołd wszystkim bohaterom Powstania Warszawskiego.

I to właściwie był jedyny moment, o którym warto wspomnieć. Podczas meczu bowiem wiało nudą. O pierwszych 45 minutach kibice będą chcieli jak najszybciej zapomnieć.

Najlepszą recenzją jest fakt, że piłkarze Legii pierwszy celny strzał oddali dopiero w… drugiej połowie! Goście także nie mieli zbyt wielu okazji do strzelenia gola. I dlatego mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

W czwartek warszawska drużyna zagra – w ramach trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej – z luksemburskim Dudelange. Oby gra wyglądała lepiej niż w sobotę i nie było „mega sensacji”. Tego kibice Legii by nie znieśli.

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk 0:0

Dodaj komentarz