Na sygnale na porodówkę… I są podziękowania od rodziców Patryka

„Pragniemy złożyć serdecznie podziękowania dla (…) starszego sierżanta Marcina Kasińskiego i sierżanta sztabowego Grzegorza Kosałka, którzy pełnili służbę w nocy z 17 na 18 czerwca 2018 roku.(…) Dzięki nieocenionej pomocy jaką była eskorta w drodze do szpitala zdążyliśmy na czas. O godzinie 2.55 na świat przyszedł nowy obywatel – Patryk ! Dziękujemy za osobiste zaangażowanie i pomoc” – tak sympatyczny list otrzymali policjanci. Podpisany „Patryk z rodzicami”

policja.wa.pl

„Do legionowskiej komendy zawitali niecodzienni goście. Pan Daniel oraz Pani Magdalena w towarzystwie swojego miesięcznego synka Patryka przyszli podziękować dwóm policjantom, którzy na co dzień służą społeczeństwu patrolując ulice Legionowa” – poinformował serwis policja.waw.pl

I przypomniano niecodzienną sytuację sprzed miesiąca, gdy w środku nocy przy na ulicy Suwalnej w Legionowie zatrzymano do kontroli bmw.

Za kierownicą siedział Pan Daniel, który z miejscowości Poddębie jechał w kierunku Warszawy. W samochodzie była także pasażerka w stanie błogosławionym. Jechali do szpitala.

„Pani Magdalena dawała jasne sygnały, iż niebawem maleństwo pojawi się na świecie. Czasu było bardzo mało” – wspomina Komenda Stołeczna Policji.

Rodzice pilotowani przez oznakowany radiowóz, który poruszał się po drodze używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych, dotarli na porodówkę. Patryk przyszedł na świat po 5 minutach od dojechania do szpitala. Pierwszy egzamin w życiu zdał celująco, uzyskując 10 punktów w skali Apgar.

Dodaj komentarz