Na Dzień Dziecka – dodatkowe rejsy po Wiśle

fot. ZTM

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że uruchamia dodatkowe rejsy tramwajem wodnym z okazji Dnia Dziecka. To doskonała okazja, żeby wybrać się na rodzinną wycieczkę.

Piękna, słoneczna pogoda i prawdziwie letnie temperatury to doskonałe warunki do tego by wybrać się w rejs po rzece i przy okazji odpocząć od miejskiego gwaru. Zapraszamy wszystkie szkoły, bo to doskonała okazja, żeby zaplanować wycieczkę klasową i opowiedzieć w luźniejszej atmosferze o historii stolicy – czytamy w komunikacie ZTM. Jak przypominają urzędnicy, dla dzieci będzie to też szansa, by z perspektywy Wisły zobaczyć Stare Miasto, Grubą Kaśkę, bulwary oraz przepłynąć pod mostami: Poniatowskiego i Łazienkowskim.

Jak informuje ZTM dodatkowe rejsy z okazji Dnia Dziecka odbędą się 1 i 2 czerwca. Tramwaj wodny „Wars” będzie kursował według rozkładu świątecznego – odpływa z przystanku przy Moście Poniatowskiego o godzinach: 11, 13, 15 i 17.

Ceny biletów: 18 zł bilet normalny i 9 zł bilet ulgowy. Dzieci przed osiągniuęciem wieku szkolnego podróżują bezpłatnie. Wejściówki można nabyć na statku przed rozpoczęciem rejsu lub w przedsprzedaży w siedzibie Żeglugi Stołecznej (ul. Targowa 66, pawilon 17 – w pobliżu stacji metra Dworzec Wileński), od wtorku do czwartku w godzinach 12.00-16.00 i w piątki w godzinach 14.00-18.00.

(źródło: ZTM)

 

 

Dodaj komentarz