Tragedia pod Wołominem. Wjechał w czteroosobową rodzinę…

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 22-letni kierowca opla na łuku drogi, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącą w przeciwną stronę grupą rowerzystów.  Niestety w wyniku tego wypadku śmierć na miejscu poniosła 43-letnia kobieta oraz jej 6-letnie dziecko. 8-letnia dziewczynka w stanie ciężkim została przetransportowana lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala, gdzie następnego dnia zmarła. 44-letni mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy.

fot. policja

Aktualnie w wołomińskiej  komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

(źródło: policja)

Dodaj komentarz