Trzy osoby ranne, w tym dziecko. Wypadek w al. KEN

Ranne dziecko, ludzie zakleszczeni w aucie. W alei KEN zderzyła się prywatna osobówka z autem dyplomatycznym Arabii Saudyjskiej. Były poważne utrudnienia w ruchu. 

Straż pożąrna, fot Piotr Łuczuk

Do bardzo groźnego wypadku doszło w poniedziałek po południu w al. KEN. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe – honda i bmw, będące pojazdem dyplomatycznym Arabii Saudyjskiej.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu al. KEN i ul. Przy Bażantarni. Na miejscu wypadku pojawiły się straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe. Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by wydobyć z pojazdów zakleszczonych ludzi. Ranne zostały dwie osoby. Kierowca hondy i jadące z nim dziewięcioletnie dziecko. Ranni w poważnym stanie trafili do szpitala.

Po wypadku były poważne utrudnienia w ruchu. Przejazd był zablokowany, w związku z czym nieprzejezdny był przejazd w rejonie skrzyżowania Przy Bażantarni / al. KEN. Jak podał ZTM były też  utrudnienia w kursowaniu linii 166, 192.

Autobusy jadące w kierunku krańców pl. Hallera / Metro Wilanowska kierowane są: Przy Bażantarni > Stryjeńskich > Belgradzka > własne trasy – poinformował ZTM.

(Telegraf24, ZTM)

Dodaj komentarz