ZDM: przetarg na doświetlenie przejść dla pieszych

Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na doświetlenie 100 pierwszych przejść dla pieszych w dziesięciu dzielnicach.

fot. ZDM

W tym roku ZDM planuje doświetlić ponad 300 „zebr”. Przy pasach ustawione zostaną nowe słupy oświetleniowe wraz z oprawami, a tam gdzie w pobliżu przejścia istnieją już latarnie, planowany jest montaż nowego źródła światła na podwójnym wysięgniku. „W obu przypadkach nad przejściem pojawiają się oprawy LED o jasnym, kontrastowym świetle, poprawiające widzialność pieszego nie tylko na zebrze, ale również w strefie dojścia do niej” – zapewnia ZDM.

 

Lokalizacje  objęte przetargiem:

Białołęka

Świderska przy nr 135

Świderska – Gębicka

Białołęcka – Danusi

Marywilska – Płochocińska

Bielany

Gwiaździsta przy pętli MZA

Arkuszowa przy nr 35

Arkuszowa przy nr 46

Arkuszowa przy nr 93

Arkuszowa – Opalin

Arkuszowa – Jowisza

Estrady – Loteryjki

Estrady – Trenów

Przy Agorze – Wrzeciono

Perzyńskiego – Staffa

Przy Agorze przy nr 11

Praga-Północ

Radzymińska – Otwocka

Ratuszowa – Namysłowska

Rembertów

Marsa – Płatnerska

  1. Sztandarów – Buchalteryjna
  2. Standarów – Jerzego
  3. Chruściela – Bombardierów
  4. Chruściela – Sztukatorska
  5. Chruściela – Paderewskiego
  6. Chruściela – Strażacka – Urząd Dzielnicy Rembertów
  7. Chruściela – Cyrulików
  8. Chruściela – Fizyków

Czwartaków – Paderewskiego

  1. Komandosów – Przedświt
  2. Komandosów – Dowódców
  3. Komandosów przy nr 22
  4. Komandosów – Niedziałkowskiego

Grzybowa – Instruktorska

Wawer

Patriotów – Zbójnogórska

Patriotów – Planetowa

Patriotów – Wisełki

Patriotów – Tomaszewska

Patriotów – Drozdowa

Patriotów – Szachowa

Widoczna – Wodzisławska

Lucerny – Mydlarska

Korkowa wyjazd ze sklepu Kaufland

Korkowa przy nr 163

Korkowa – Króla Maciusia

Korkowa przy nr 124

Patriotów – Słotna

Patriotów – Jagienki

Bysławska – Regionalna

Bysławska – Włókiennicza

Trakt Lubelski – Klimontowska

Patriotów – Frenkla

Praga-Południe

Kinowa – Rozłucka

Międzyborska – Wąwolnicka

Podskarbińska – Kobielska

Dwernickiego – Mycielskiego

Szaserów – Nasielska

Szaserów – Serocka

Szaserów – Sztuki

Jugosłowiańska – Kwiatkowskiego

Jugosłowiańska – Brygady Pościgowej

Jugosłowiańska – Samolotowa

Jugosłowiańska – pl. Kotarbińskiego

Abrahama – Orlego Lotu

Meissnera – 21 PP Dzieci Polskich

Meissnera – Jantarowy Szlak

Zwycięzców – Niekłańska

Saska – Argentyńska

Żupnicza – Chodakowska

Wiatraczna – Paca

Grochowska – Mińska

Paryska przy nr 17

Rodziewiczówny – Łukowska

Międzyborska – Spalinowa

Wesoła

Wspólna – Szosowa

Raczkiewicza (dawniej 1 Praskiego Pułku) w rej. przystanku autobusowego

„HIPODROM 01”

Raczkiewicza (dawniej 1 Praskiego Pułku) w rej. przystanku autobusowego „STASZICA 01”

Raczkiewicza (dawniej 1 Praskiego Pułku) w rej. przystanku autobusowego „SŁOWACKIEGO 01”

Raczkiewicza (dawniej 1 Praskiego Pułku) przy OSP

Brata Alberta przy nr 53A

Brata Alberta – Podleśna

Brata Alberta – Polna

Brata Alberta – Urocza

Brata Alberta – Wschodnia

Brata Alberta – Wilanowska – Dobra

Brata Alberta – Szeroka

Wspólna – Przejazdowa

Wspólna przy Wesolandii

Wspólna przed rondem Jagiellońska

Armii Krajowej – Czarnieckiego

Graniczna – Agawy

Wilanów

Przyczółkowa – Czekoladowa

Wola

Jana Olbrachta – Krępowieckiego

Jana Olbrachta – Batalionu AK Parasol

Płocka – Żytnia

Płocka przy nr 34

Płocka – Grenady

Żytnia przy komisariacie policji

Włochy

Chrobrego – PKP Włochy (jezdnia północna)

Dźwigowa – Nike

Popularna – Sobótki

Sympatyczna – Plastyczna

(Warszawski Serwis Prasowy, ZDM)

 

Dodaj komentarz