Oskarżył Trzaskowskiego, chce iść w dużą politykę. Onet.pl o Michale Dziębie

Michał Dzięba oskarżał Rafała Trzaskowskiego, teraz zapowiada założenie stowarzyszenia zajmującego się polityką samorządową. Ma pozyskać znanych ludzi, ci jednak zaprzeczają. O sprawie pisał we wtorek Onet.pl.

fot. platforma.org

Jak pisze Onet.pl Michał Dzięba, były pracownik Platformy Obywatelskiej i bliski współpracownik ministra skarbu w rządzie PO Aleksandra Grada stwierdził, że zamierza zbudować własne stowarzyszenie, które miałoby zająć się działalnością samorządową. Współpracownikami mieliby być między innymi Krzysztof Materna, czy Maciej Zakościelny. Jednak obaj artyści… zaprzeczyli, by mieli zamiar współpracować z Dziębą.

Dzięba w rozmowie z Onetem przyznał się, że był na  obserwacji psychiatrycznej, ale nie miał przepisanych żadnych leków, nie stwierdzono u niego żadnej choroby. Zaś dozór policyjny związany jest z jego byłą partnerką. W rozmowie z dziennikarzem portalu Michał Dzięba przyznał, że jeo cellem jest „zniszczenie pozytywnego wizerunku” Trzaskowskiego oraz „wyeliminowanie go z życia politycznego”.

Tyle Onet.pl. Przypomnijmy, że Michał Dzięba najpierw zarzucił Rafałowi Trzaskowskiemu nielegalne finansowanie kampanii oraz sprawy obyczajowe. Polityk zapowiedział wystąpienie na drogę prawną. Dzięba skierował za to sprawę rzekomego nielegalnego finansowania do prokuratury.
(źródło: Onet.pl)

Dodaj komentarz