28 lutego – ponowny start Universamu

Już w środę, 28 lutego, o godz. 13 odbędzie się otwarcie Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna, która została wybudowana w miejscu dawnego Universamu Grochów.

fot. screenshot Youtube.com mat. prom. Galerii Wiatraczna

Każdy kto przyjdzie będzie mógł liczyć na upominek, a także skorzystać ze stoiska z ciepłą kawą i herbatą. Nowa galeria powstała przy rondzie Wiatraczna, w miejscu dawnego Universamu Grochów. W obiekcie zaplanowano ponad 11 tys. m.kw. powierzchni handlowej, około 23 tys. m.kw. powierzchni mieszkalnej oraz około 1,5 tys. m.kw. biur. Na poziomie – 1 zaplanowano parking dla klientów na ponad 160 miejsc postojowych. W Galerii Wiatraczna znajdzie się supermarket spożywczy Społem o powierzchni ponad 2 500 m. kw., oraz wiele punktów handlowych. Jak dotąd powierzchnię wynajęły takie podmioty jak m.in. : Rossmann, McDonald’s, biuro podróży Itaka, Kantor Lombard, sklep z zabawkami Uczy i bawi, restauracja Olimp, bank Millenium, Dunkin’ Donuts, In Medio, Amrit Kebab, Grycan, Ziaja, Świat Książki, Apteka Ziko, Cukiernia Sowa.

Wykonawcą inwestycji jest firma Dantex. Obiekt powstanie na miejscu kultowego Uniwersamu, działającego na Grochowie od 1977 roku.

(źródło: Telegraf24, galeriarondowiatraczna.pl)

Dodaj komentarz