Brutalnie pobili o e-papierosa. Nieletni bandyci z Ząbek

Młodzi chłopcy i jedna dziewczyna na początku lutego br. na terenie Ząbek dokonali rozboju na swoim rówieśniku zabierając mu przy tym e-papierosa, grozili mu pobiciem, pobili jego i innego nieletniego, w wyniku czego ten doznał urazu oka i ucha a jego kolega stracił dwa zęby  – poinformowała policja. 

fot. policja

Jak podaje Komenda Stołeczna Policji, funkcjonariusze ogniwa do spraw nieletnich wołomińskiej Komendy zajęli się sprawą dotyczącą rozboju oraz pobicia dwóch 15-latków na terenie Ząbek. Jak ustalili policjanci w pierwszych dniach lutego br. grupa 6 nieletnich składająca się z 5 chłopców i jednej dziewczyny w wieku od 15 do 16 lat groziła jednemu ze swoich rówieśników pobiciem, następnie troje z nich dokonało na nim rozboju, uderzając go w twarz i kopiąc po całym ciele, po czym dokonali przywłaszczenia e-papierosa, który był w jego posiadaniu. Na tym jednak się nie skończyło. Dzień po tym zdarzeniu pokrzywdzony nieletni oraz jego kolega zostali pobici na ulicy przez te same osoby, w wyniku czego ten doznał urazu oka i ucha a jego koledze napastnicy wybili dwa zęby – podaje policja.

Poszkodowani chłopcy trafili pod opiekę lekarzy. Ich rodzice poinformowali o wszystkim policjantów. Cała szóstka rozbójników została przesłuchana  w charakterze nieletnich sprawców czynów karalnych. Sprawa trafiła do wydziału  rodzinnego i nieletnich przy sądzie rejonowym w Wołominie.

(źródło: policja)

Dodaj komentarz