Kradła czekoladę i alkohol, wpadła na gorącym uczynku

Kradzież w warunkach recydywy, to zarzut, jaki usłyszała 35 letnia Izabela D. Kobieta w sklepie na Pradze Północ regularnie kradła czekoladę i alkohol. Wpadła podczas wykonywania „pracy”.

Czekolada i alkohol padły łupem Izabeli D. Łączna wartość skradzionych rzeczy to 1600 złotych. Kobieta wpadła na gorącym uczynku, fot. Freeimages.com

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego na Pradze Północ pojechali na interwencję do jednego z marketów, gdzie pracownicy ochrony złapali na gorącym uczynku 35-letnią kobietę. Kradła ona produkty spożywcze – czekoladę i alkohol. Jak podaje Komenda Stołeczna Policji, funkcjonariusze zapoznali się z nagraniem ze sklepowego monitoringu i ustalili, że Izabela D. miała na swoim koncie jeszcze inne kradzieże. W ciągu 5 dni ukradła towar o wartości prawie 1600 złotych. Mimo zmiany koloru włosów i stylu ubierania się, została rozpoznana przez personel sklepu.

Izabela D. została zatrzymana. Jej łupek padały głównie czekolady i alkohol. Izabela D. została już przesłuchana i usłyszała zarzuty kradzieży w warunkach recydywy, ponieważ już w przeszłości była karana za podobne przestępstwa – podaje policja.

(źródło: policja)

Dodaj komentarz