Awantura i pchnięcie nożem. Późnym wieczorem na Pradze

Ranny 40 latek leżał nieprzytomny na podłodze. Miał ranę kłutą pleców. Jego kompan nie potrafił wyjaśnić, co się stało. Został zatrzymany.

fot. freeimages.com

Jak podaje Komenda Stołeczna Policji, około godziny 23. policjanci z Pragi Północ interweniowali w kamienicy przy ul. Wileńskiej. Świadek zgłosił, iż w jednym z mieszkań słychać krzyki, odgłosy awantury i tłuczonego szkła. Mundurowi musieli poprosić strażaków o pomoc w dostaniu się do lokalu.

Jak relacjonują policjanci, wnętrze było całkowicie zdemolowane. Meble i pozostałe sprzęty zostały poniszczone, wszędzie walały się opróżnione butelki po alkoholu. Na podłodze, w jednym z pomieszczeń policjanci ujawnili nieprzytomnego mężczyznę, z obrażeniami głowy i raną kłutą pleców. Natychmiast wezwali pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego 40-latka do szpitala.

Drugi z mężczyzn, obecny w mieszkaniu, nie potrafił wyjaśnić, co się stało. Artur P. był zdenerwowany, stale zmieniał wersje wydarzeń. W konsekwencji mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,3 promila alkoholu – podaje policja.

Śledczy przesłuchali świadków i przedstawili zarzuty podejrzanemu. Artur P. odpowie za uszkodzenie ciała 40-latka i narażenia go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

(źródło: policja)

Dodaj komentarz