Już tylko miesiąc do „powrotu” Universamu

Kultowy Universam powraca w nowej odsłonie! Już za miesiąc, w środę 28 lutego otwarta zostanie Galeria Wiatraczna. Cały Projekt Rondo Wiatraczna to wielorodzinny budynek mieszkalny z częścią handlową i biurową.

fot. screenshot Youtube.com mat. prom. Galerii Wiatraczna

Jak czytamy na stronie inwestora, w obiekcie zaplanowano ponad 11 tys. m.kw. powierzchni handlowej, około 23 tys. m.kw. powierzchni mieszkalnej oraz około 1,5 tys. m.kw. biur. Na poziomie – 1 zaplanowano parking dla klientów na ponad 160 miejsc postojowych. W Galerii Wiatraczna znajdzie się supermarket spożywczy Społem o powierzchni ponad 2 500 m. kw., oraz wiele punktów handlowych. Jak dotąd powierzchnię wynajęły takie podmioty jak m.in. : Rossmann, McDonald’s, biuro podróży Itaka, Kantor Lombard, sklep z zabawkami Uczy i bawi, restauracja Olimp, bank Millenium, Dunkin’ Donuts, In Medio, Amrit Kebab, Grycan, Ziaja, Świat Książki, Apteka Ziko, Cukiernia Sowa.

Wykonawcą inwestycji jest firma Dantex. Obiekt powstanie na miejscu kultowego Uniwersamu, działającego na Grochowie od 1977 roku.

(źródło: Telegraf24, galeriarondowiatraczna.pl)

Dodaj komentarz