Brutalnie atakowali młode kobiety. Sąd aresztował ich na trzy miesiące

Perfidia tych bandytów musi budzić przerażenie!  Najpierw wybierali ofiarę, obserwowali, a następnie w ustronnym miejscu napadali, zadając ciosy gumową pałką. Interesowały ich głównie młode kobiety. Decyzją sądu rozbójnicy z Ochoty najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie – poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Jeden z zatrzymanych fot. policja

Mężczyźni byli bardzo brutalni, zdawali ciosy gumową pałką. Ich łupem padały głównie pieniądze i telefony komórkowe. Do pierwszego zdarzenia doszło 6 stycznia w rejonie parku Szczęśliwickiego. Jedna z napadniętych kobiet w wyniku tych zdarzeń trafiła do szpitala – informuje policja.

Ogółem ofiarami przestępców padło pięć kobiet. W nocy z 17 na 18 stycznia kryminalni zwalczający przestępczość samochodową z Ochoty zatrzymali dwóch 20-latków i 18-latka. Mężczyźni zostali wypatrzeni w tramwaju przez funkcjonariuszy. Przy nich zabezpieczono gumową pałkę, nóż oraz bilety lotnicze na samolot do Niemiec na 19 stycznia. Okazało się, że obaj 20-latkowie przebywają tam na stałe, a do Polski przylecieli w odwiedziny do bliskich. Podczas przeszukania pomieszczeń, które zajmowali zatrzymani policjanci odzyskali część skradzionych rzeczy – podaje policja.

Sąd aresztował mężczyzn na trzy miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

(źródło: policja)

 

One Comment on “Brutalnie atakowali młode kobiety. Sąd aresztował ich na trzy miesiące

Dodaj komentarz