Brutalnie atakowali młode kobiety. Sąd aresztował ich na trzy miesiące

Perfidia tych bandytów musi budzić przerażenie!  Najpierw wybierali ofiarę, obserwowali, a następnie w ustronnym miejscu napadali, zadając ciosy gumową pałką. Interesowały ich głównie młode kobiety. Decyzją sądu rozbójnicy z Ochoty najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie – poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

Jeden z zatrzymanych fot. policja

Mężczyźni byli bardzo brutalni, zdawali ciosy gumową pałką. Ich łupem padały głównie pieniądze i telefony komórkowe. Do pierwszego zdarzenia doszło 6 stycznia w rejonie parku Szczęśliwickiego. Jedna z napadniętych kobiet w wyniku tych zdarzeń trafiła do szpitala – informuje policja.

Ogółem ofiarami przestępców padło pięć kobiet. W nocy z 17 na 18 stycznia kryminalni zwalczający przestępczość samochodową z Ochoty zatrzymali dwóch 20-latków i 18-latka. Mężczyźni zostali wypatrzeni w tramwaju przez funkcjonariuszy. Przy nich zabezpieczono gumową pałkę, nóż oraz bilety lotnicze na samolot do Niemiec na 19 stycznia. Okazało się, że obaj 20-latkowie przebywają tam na stałe, a do Polski przylecieli w odwiedziny do bliskich. Podczas przeszukania pomieszczeń, które zajmowali zatrzymani policjanci odzyskali część skradzionych rzeczy – podaje policja.

Sąd aresztował mężczyzn na trzy miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

(źródło: policja)

 

One Comment on “Brutalnie atakowali młode kobiety. Sąd aresztował ich na trzy miesiące

  1. pisanie ze to MEZCZYZNI…jest chyba pomyłką..to sa bandyci zwyrodnialcy…..ktorych juz dzis trzeba wymelodawac ze spoleczenstwa…..bo za iles tam lat zrobia komus …krzywde lub tragedie….szkoda czasu….na smieci zwyrodnialcze…..jedyna kara to KULA..W LEB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*