Wyjątkowy Sylwester w Teatrze Kapitol!

Zamiast bezsensownej i pustej imprezki kulturalny wieczór z kulturą? Jak najbardziej! Teatr Capitol Teatr Capitol zagra aż w czterech miejscach! Jak zapewniają jego przedstawiciele, teatr zagra 5 różnych sztuk w gwiazdorskich obsadach! 

fot. mat. pras. Teatr Capitol

– Przywitajcie Nowy Rok z popularnymi aktorami, którzy rozśmieszą was do łez – czytamy w komunikacie Teatru Capitol. Przezabawne komedie Teatru Capitol gwarantują wejście w 2018 rok w dobrym humorze i szampańskim nastroju.
5 hitowych spektakli będzie można zobaczyć zarówno na stałych scenach Capitolu, jak i w zaprzyjaźnionych miejscach – w Kinie Elektronik, Multikinie na Ursynowie oraz w Mateczniku Mazowsze, w Otrębusach pod Warszawą. Dla gości przygotowano poczęstunek i kieliszek wina. Ostatnie spektakle tego wieczoru kończą się o północy wspólnym noworocznym toastem, wznoszonym razem z aktorami! A na Scenie Mniejszej Teatru Capitol, po spektaklu o 21.30, impreza w rytmie hitów disco z lat 70., 80. i 90. z cateringiem i open barem – informują organizatorzy.

TEATR CAPITOL, DUŻA SCENA
godz. 18.00 – „ALIBI OD ZARAZ”
Obsada: Wojciech Wysocki, Sławomira Łozińska, Marcel Borowiec, Stanisław Banasiuk, Barbara Kurzaj, Aleksandra Grzelak, Halina Bednarz.

TEATR CAPITOL, SCENA MNIEJSZA
godz. 17.30 i 21.30 – „CZY TY TO TY”
Obsada: Daria Widawska, Marzena Rogalska, Michał Rolnicki, Darek Chojnacki.

KINO ELEKTRONIK
Godz. 17.00 I 21.00 – “SKOK W BOK”
Obsada: Jacek Kopczyński, Joanna Moro, Adam Fidusiewicz, Anna Iberszer, Robert Wabich, Magdalena Wróbel, Marta Chodorowska.

MULTIKINO URSYNÓW
17:00 i 21.00 – „KIEDY KOTA NIE MA”
Obsada: Piotr Zelt, Jacek Lenartowicz, Viola Arlak, Cynthia Kaszyńska, Roksana Szmigiero-Pliszka, Maria Dejmek.

MATECZNIK MAZOWSZE, OTRĘBUSY
Godz. 20.30
- „DAJCIE MI TENORA”
Obsada: Grzegorz Halama, Marek Kaliszuk, Elżbieta Romanowska, Tomasz Obara, Hiroaki Murakami, Andżelika Piechowiak, Marta Marzęcka, Anna Gornostaj.

(źródło: Teatr Capitol)

Dodaj komentarz