Jubileusz Bajmu, wiele gwiazd. Tak będzie wyglądać Sylwester na pl. Bankowym

Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Ewelina Lisowska, Kasia Kowalska, Grzegorz Hyży oraz  jamajski artysta OMI, to gwiazdy Sylwestra 2017 w stolicy. Imprezę organizują miasto stołeczne Warszawa we współpracy z TVN. Hasło tegorocznej imprezy to „Warszawa – Stolica Sylwestra 2017”. Zabawa, w przeciwieństwie do lat poprzednich odbędzie się na pl. Bankowym. 

Na zdj. Noc sylwestrowa 2013/14, błonia Stadionu Narodowego fot. screenshot YouTube.com 

W środę scenariusz Sylwestra zaprezentowali dyrektor programowy TVN Edward Miszczak oraz prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. – Od wielu lat miejskie sylwestry cieszą się ogromnym powodzeniem. Zabawa w przestrzeni miasta stała się już tradycją i oczekiwanym wydarzeniem przez warszawiaków, ale nie tylko. Przyjeżdżają na niego także mieszkańcy sąsiednich miejscowości Mazowsza, a także z bardziej odległych miejsc z Polski – powiedziała Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent m. st. Warszawy.

Na tegorocznej imprezie wystąpią polskie gwiazdy – Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Soun’N’Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Gościem specjalnym tegorocznej imprezy będzie jamajski piosenkarz OMI, zdobywca platynowej płyty w Australii, Danii i Szwecji za singiel „Hula Hoop” autor światowego hitu „Cheerleader”. Wydarzeniem wieczoru będzie jubileusz zespołu Bajm. Grupa, która wylansowała takie hity jak „Biała Armia”, „Piechotą do lata”, „Co mi Panie dasz”, „Józek nie daruję ci tej nocy”, „Dzień za dniem”, „Ta sama chwila” obchodzi czterdziestolecie istnienia.

Koncert poprowadzą  prezenterzy TVN: Agnieszka Woźniak-Starak, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak,  Filip Chajzer. Impreza zacznie się o 19., a transmisja na antenie TVN  o 19.45.

(źródło: Onet.pl, UM Warszawa)

 

 

 

Dodaj komentarz