„Gwiazdkowe przeboje” na Podskarbińskiej

Chór dziecięcy MILLE VOCI oraz Grupa wokalna zapraszają na kolejny niezwykły koncert – tym razem pobawią się z publicznością w audycję radiową, a świąteczne przeboje zagrają z nimi na żywo wspaniali muzycy – czytamy w komunikacie Urzędu Dzielnicy. 

Wydarzenie to będzie finałem projektu „Gwiazdkowe przeboje w Radiu SZEPTEM”, który miał na celu przybliżyć dzieciom i młodzieży świat radia. Miał on też zachęcić je do pracy nad głosem oraz stworzenia własnego radia, nawet jeśli miałoby ono być tylko tworem wyobraźni i zabawą – przypomina Urząd Dzielnicy Praga Południe.

Chórzyści mieli okazję nagrywać własne audycje dla swych rodziców i opowiedzieć o tym, co dla nich ważne, co lubią robić, co chcieliby przekazać dorosłym w imieniu wszystkich dzieci i za co dziękują najbliższym. Zaprzyjaźnieni starsi koledzy ze Szczecina poprowadzili warsztaty dla całego chóru – siedemnastoletnia pianistka Hania skupiła się na emisji głosu, a młody radiowiec Jakub opowiedział o pracy w radiu i przygotował zabawy integracyjne z zadaniami dla dzieci.

plakat komcertu, fot. Urząd Dzielnicy Praga Południe

Koncert „Gwiazdkowe przeboje w Radiu SZEPTEM”
niedziela 17 grudnia, godzina 17:00
Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2, Praga Południe
WSTĘP WOLNY

(źródło: Urząd Dzielnicy Praga Południe)

Dodaj komentarz