Wawer: Drogowcy wrócili na Walcowniczą

Jak podał Zarząd Dróg Miejski bieżący weekend to kolejny etap prac na ulicy Walcowniczej, tym razem na odcinku od ul. Patriotów do ul. Bystrzyckiej (wraz z rondem po wschodniej stronie torów kolejowych). Roboty  potrwają do poniedziałku 27 listopada do godz. 04.00.

fot. ZDM

 

Jak informuje ZDM, droga zyska nową nawierzchnię i oznakowanie poziome. Wymieniane są krawężniki na rondzie i wzdłuż remontowanego odcinka.

W związku z pracami remontowane odcinki są zamknięte dla ruchu (od ul. Patriotów do ul. Bystrzyckiej wraz z rondem na skrzyżowaniu ze wschodnią jezdnią ul. Patriotów i skrzyżowaniem z ul. Bystrzycką). Połączenia z ul. Walcowniczą nie ma ul. Kędzierzyńska. Nieprzejezdny jest również odcinek ul. Walcowniczej od ul. Narcyzów do ul. Petunii wraz ze skrzyżowaniami z tymi ulicami. Połączenia z ul. Walcowniczą nie ma a ul. Czekanowska – podaje ZDM.

Objazd został poprowadzony zachodnią jezdnią ul. Patriotów (jadący do centrum powinni zjechać na nią przez przejazd przy stacji PKP Michalin, a na wschodnią jezdnię wrócą przy ul. Szafirowej) do ul. Izbickiej. Ze względu na technologię prac, roboty muszą być wykonywane całą dobę, także w nocy – przypomina ZDM.

(źródło: Zarząd Dróg Miejskich)

Dodaj komentarz