„Kiedyś w Warszawie stanie wielki pomnik JAROSŁAWA Kaczyńskiego”

Pomnik Lecha Kaczyńskiego w Warszawie powstanie już niebawem. Jak jednak zapowiedzial w rozmowie z Radiem ZET eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości prof. Zdzisław Krasnodębski,  jest przekonany, że w przyszłości w stolicy powstanie też pomnik prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. 

prof. Zdzisław Krasnodębski, europoseł PiS fot. https://commons.wikimedia.org/wiki/File%3AZdzis%C5%82aw_Krasnod%C4%99bski.JPG

Zdzisław Krasnodębski był gościem Roberta Mazurka w RMF FM. W części dotyczącej wyburzenia Pałacu Kultury i Nauki prof. Krasnodębski stwierdził, że: „to jest symbol komunizmu (…) natomiast myślę, że wiele osób ma też ma też sympatię do tego. Ja bym zostawił Pałac, ale zmienił niektóre elementy” – mówił eurodeputowany. Zapytany, czy na iglicy mógłby pojawić się pomnik Jarosława Kaczyńskiego odparł: „Na przykład, to jest bardzo dobry pomysł – podświetlany, tak” – żartował. I już całkiem na poważnie dodał, że w przyszłości: „Na pewno będzie wielki pomnik Jarosława Kaczyńskiego w Warszawie„. Zdaniem Zdzisława Krasnodębskiego Jarosław Kaczyński jest wybitnym politykiem. Eurodeputowany chciałby też, by prezes PiS został premierem.

(źródło: RMF FM)

 

 

 

One Comment on “„Kiedyś w Warszawie stanie wielki pomnik JAROSŁAWA Kaczyńskiego”

Dodaj komentarz