Nie do wiary! Pani prezydent ma obrońcę. To szef klubu PO

fot. Adrian Grycuk/ By Adrian Grycuk (Own work) [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], via Wikimedia Commons

Po sobotniej konwencji PO wydawało się, że pani prezydent całkowicie straciła już poparcie w swojej partii, głos zabrał szef klubu PO Sławomir Neumann. Jak zaznaczył w porannej rozmowie z TOK FM zachęcił wprawdzie panią prezydent do  stawienia się przed komisją weryfikacyjną: „Kiedy Hanny Gronkiewicz-Waltz nie ma przed komisją, to tego głosu tam po prostu nie ma. Ja zachęcam i namawiam ją do tego”. Z drugiej strony zapewnił, że Platforma Obywatelska „zawsze będzie przy niej  (prezydent) stać i bronić jej dobrego imienia”. 

Również w wywiadzie dla „Super Expressu” Sławomir Neumann wziął w obronę panią prezydent: 12 lat jej rządów z ramienia PO w stolicy, które upłyną w przyszłym roku, to lata rozwoju i nieprawdopodobnej zmiany miasta. Polacy stali się dumni ze swojej stolicy. Oddzielną sprawą jest kwestia reprywatyzacji – przekonywał ze swadą przewodniczący klubu PO.

A my zastanawiamy się: czy dumni mamy być z wyrzucenia kupców z KDT, obrony Tęczy przy pl. Zbawiciela, czy Muzeum Sztuki Nowoczesnej, które wciąż nie powstało?

Maksym Niedźwiadek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*