Nie żyje Paweł Zarzeczny

Smutna wiadomość dotarła do nas w sobotnie południe. W nocy, z piątku na sobotę zmarł Paweł Zarzeczny. Wybitny dziennikarz i publicysta, którego za mistrza uznaje całe pokolenie dziennikarzy sportowych.

Nie sposób chyba wymienić wszystkich tytułów prasowych, w których Paweł Zarzeczny pracował. Był wicenaczelnym „Piłki Nożnej” i „Przeglądu Sportowego”, pisał też dla Nowego Światu”, „Super Expressu”, „Faktu”,  „Gazety Wyborczej”,  „Wprost”, „Najwyższego Czasu”, „Futbol News” i „Magazynu Futbol”.
„Polski The Times”, Weszlo.com, „Uważam Rze”.

Pracował w redakcjach sportowych TVP Polonia, TVP, TVP Sport, Wizji Sport. Był ekspertem programów Liga+ extra na Canal+ Sport, Hyde Park w Orange Sport,  Stan Futbolu na antenie Eleven Sports. Współprowadził program Fun raport na kanale Orange Sport.

Prowadził też program „Bul głowy” w TV Republika.

Jeszcze dzień przed śmiercią portal weszlo.com nadał jubileuszowy, pięćsetny odcinek videobloga Pawła Zarzecznego, „One Man Show”, a TV Republika nadany został ostatni program „Bul głowy”. Nikt nie przypuszczał, że programy te okażą się ostatnimi. Dziennikarz zmarł w swoim mieszkaniu, w sobotę nad ranem. Miał 56 lat. (az).

freeimages.com

Dodaj komentarz