Sprzątała mieszkanie. Bardzo skutecznie. Gospodarze stracili pieniądze i złoto

Jak informuje stołeczna policja wszystko zaczęło się na początku czerwca. Od tego czasu pokrzywdzeni korzystali z usług 48 – latki zatrudnionej przez jedną z warszawskich film sprzątających. Umowa podpisana była na sprzątanie dwa razy w tygodniu. Jak się okazało kobieta oprócz swoich obowiązków dokładnie przeglądała, gdzie pokrzywdzeni trzymają kosztowności.

Bezczelność złodziei nie zna granic! Izabela K. okradła staruszków, u których sprzątała. fot. policja

W pewnym momencie starsi państwo zauważyli, że zginęła im złota biżuteria. Po sprawdzeniu domu okazało się, że brakuje jeszcze pieniędzy w kwocie 500 Euro i 60 Funtów oraz smartfona wartego ok. 2000 zł. Kiedy 48 letnia Izabela K. pojawiła się by posprzętać mieszkanie, 79 letni gospodarz powiedział, że podejrzewa ją o kradzież. 48 – latka nawet nie zaprzeczała. Powiedziała, że pieniądze wydała już na rachunki, ale zwróci część rzeczy, które ma w swoim mieszkaniu.

Pokrzywdzeni zawiadomili policjantów, którzy odzyskali telefon komórkowy i złoto.Jak informuje policja, wczoraj kobieta usłyszała  zarzuty kradzieży przedmiotów o wartości około 15.000 złotych. Grozi za to do pięciu lat więzienia.

(źródło: policja)

Dodaj komentarz